4fun4you.pl

[1.20.x] ➤ 4Fun4You.pl ➤ Wbijaj teraz! Dziękujemy za edycję <3

Nazwa [1.20.x] ➤ 4Fun4You.pl ➤ Wbijaj teraz! Dziękujemy za edycję <3
Adres 4fun4you.pl:25565
Strona WWW https://4fun4you.pl/
Wersja 4Fun4You
1.16 1.16.1 1.16.2 1.16.3 1.16.4 1.16.5 1.17 1.17.1 1.18 1.18.1 1.18.2 1.19
Typ Survival Sandbox Frakcje FreeBuild SurvivalGildie SkyBlock Roleplay Minigames BedWars
Gracze 0/0
Dodano 14-05-2020 14:11
Zaktualizowano 26-05-2024 07:03
Status serwera Offline
Właściciel Dagrond
IP: 4fun4you.pl 4fun4you.pl to serwer minecraft rozwijany od 2014 roku. W tym roku korzystając z wieloletniego doświadczenia i pomocy naszej prężnie rozwijającej się wspaniałej społeczności, przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego. Rozgrywka opiera się na relacjach między graczami zakładającymi swoje królestwa, dołącz do jednego z nich lub załóż swoje własne. Zostań bezwzględnym zdobywcą i zdominuj innych, zaangażuj się w światową politykę lub zbuduj najpiękniejsze miasto na serwerze. Rozgrywka wzbogacona jest również o wyjątkowe przedmioty, które gracze zdobyć mogą w ruinach rozsianych po świecie. Poza tym serwer oferuje również masę mini gier jak splegg, prophunt, quake, mini-walls i wiele wiele więcej. Nie czekaj i dołącz do nas jak najszybciej! Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage, stronę, grupę lub discorda. Strona: https://www.4fun4you.pl/ Grupa: https://www.facebook.com/groups/SERWERAWKA Discord: https://discord.gg/Z5ShmcH
MikiTheBerserkr
25-08-2023 12:52
Z administracji większość najbardziej aktywnych ma spore problemy z ego, a reszta wyj*bane. Bany/muty z absurdalnych powodów, to nic rzadkiego na tym serwerze. A jeśli zakwestionujesz ich słuszność - też dostaniesz. Mało tego, jeśli zakwestionujesz jakąkolwiek prywatną opinię moda, niezwiązaną z regulaminem i tak możesz dostać karę za "podważanie decyzji administracji". Najbardziej niekompetentni, niskopoziomowi helperzy robią praktycznie co chcą, bo mało kto powyżej nich w ogóle poświęca czas na ten serwer, czy w ogóle go to obchodzi.

Jeden z najbardziej adminofaszystowskich serwerów, z jakim się spotkałem, kompletny brak sprawiedliwości.

Jeśli chodzi o rozgrywkę też bieda. Jedyne co umieją robić to pobierać z neta pluginy i i tak niezbyt dobre, oraz zupełnie niepotrzebnie wprowadzać zmiany psujące rozgrywkę.
Poza tym ten serwer oferuje też mocne pay to win i bezsensowne ograniczenia, które faworyzują wielkie grupy graczy. Gra solo, lub w małej grupie na tym serwerze jest strasznie trudna, lub nawet niemożliwa.

Serdecznie nie polecam. Jeśli nie jesteście masochistami, albo nie należycie do administracji lub kółka ich znajomych, trzymajcie się od tego serwera jak najdalej!
Głosy

98

Ten serwer należy do Ciebie?

Adres serwera to 4fun4you.pl. Użyj adresu serwera, aby dołączyć do gry.

Uruchom grę Minecraft i wybierz odpowiednią wersję dla tego serwera, następnie kliknij przycisk "Tryb wielosobowy". Następnie kliknij przycisk "Dodaj serwer", w polu "Adres serwera" wprowadź "4fun4you.pl" i kliknij przycisk "Gotowe". Gdy ukaże się status serwera wystarczy kliknąć dwukrotnie lub wybrać go i kliknąć przycisk "Dołącz".

Typy serwerów Minecraft

Wersje serwerów Minecraft