gc2.pl

-- IP: GC2.PL -- ORYGINALNE TRYBY - NIEPRZERWANIE OD 2013r -

Adres IP serwera: gc2.pl Zapraszamy na serwer GC2.PL! Istniejemy nieprzerwanie od roku 2013 i nie mamy zamiaru nigdy zniknąć. Mamy wiele różnych trybów, w tym autorskich, oraz autorskie pluginy i skrypty. W swoim zespole mamy prawdziwych programistów którzy nieprzerwanie zaopatrują serwer i całą społeczność MC w wszelkiego typu nowości. Nasz serwer ma wyjątkowy klimat zbudowany z ogromnej satysfakcji w osiąganiu postępu i wspaniałej społeczności. Zawsze staramy się ochronić naszych graczy przed przeróżnymi zagrożeniami. Administracja jest bardzo pomocna, a nasz support bardzo szybki. Na serwerze nie ma czystego Pay2win, a mikrotransakcje są głównie kosmetyczne i są zgodne z EULĄ! Rangi są u nas za kilka zł na zawsze. Nie chcemy zarabiać na serwerze bo to nasza pasja i hobby. Pod tym względem górujemy! Istnieje u nas system różnych walut które zdobywasz na każdym trybie i możesz je wydać gdzie chcesz! Na sieci non stop występują zmieniające się, nowe sezonowe wydarzenia w których można zdobywać przeróżne wyjątkowe rzeczy i zasoby konta! Na pewno nie będziesz się nudzić, bo u nas ciągle coś się dzieje. Sprawdź sam!
MocnyDzik
24-10-2021 12:17
Polecam serwer Miła atmosfera miła administracja przyjemnie się gra
agee slodka
24-09-2021 19:27
lubicie sie cofac w rozwoju czy to niezamierzona akcja??? ps. zainwestujcie w bardziej aktywna administracje na innych trybach niz sb
IziKretyn3
07-09-2021 18:44
na pvp jest za mały dmg, koxy wygrywają gre pozdrawiam cymbała izifresha :)
IziKretyn3
07-09-2021 18:42
2 komentarze pode mną pewien kretyn piszę jakieś głupoty i nie zna się na grze a jest na liścia 12 latek izifresh
Pozdrawiam
Olkooloo
09-07-2021 11:28
Polecam
Pan Karim
02-05-2021 23:33
Oj no trochę się przysłowiowego g**na porobiło, pomimo NiBy poprawek, które zauważyłem. Cheaty przechodzą obok ludzi, a administracja siedzi cicho, jakby dostała w p****dol, a tracenie majątku, lub niektórych itemów to typowe, jak na ten z**ny serwer. A wybieranie mikropłatności i czasu to typowe, dla administratorów. Ten serwer powinien zginąć, pomimo tego, że jest od NiBy 2013 roku, żenada.
IziFresh1
20-04-2021 08:58
Serwer byłby okej, gdyby nie to , że gracze dostają
-Faworke
-Mute, bany za rzeczy gdzie na innych serwerach skończyły by się ostrzeżeniem.
-Jeśli chodzi o tryb pvp to jest bardzo słaby antycheat, bardzo dużo cheaterow. Kiedy takie osoby pojawią się na trybie to dostają itemy od lepszych graczy (Banexior, RockPls1212) aby zabijały wszystkich na serwerze.
-Co do Faworyzacji, Jakim prawem jeden z graczy dostał itemy drugiego gracza po tym jak tamten dostał bana? Wytłumaczy mi to ktoś z Administracji? Czy bedzięcię siedzieć cicho i udawać że taka sytuacja nie miała miejsca. Jak daliście jednej osobie dajcie wszystkim.
Rekovv
08-12-2020 16:47
Bardzo stabilny serwer godny polecenia.
madzikyyymadzik
14-10-2020 15:15
Według mnie sam serwer jest fajny, dobrze zrobiony, można zarabiać talony poprzez aktywność na serwerze sama obecnie posiadam 1014 talonów które chce przeznaczyć na fly'a na którego mi jeszcze trochę brakuje. Serwer ma miłą atmosferę i można się czasem z innymi pośmiać. Administracja jest aktywna, ale każdy ma swoje życie prywatne prawda i mają cały serwer do objechania gdzie gra co najmniej w jednym czasie 200-400 osób. Kiedyś na mój błąd bo zdarzył się takowy został od razu wyjaśniony i mogłam dalej grać swobodnie. Serwer ma wiele różnych i bardzo ciekawych trybów, ale jednymi z moich ulubionych jest Sky Block, Creative oraz pvp. Doceniam pracę i wkład całej administracji w ten serwer, bo jest naprawdę bardzo fajny i przyjemny do grania.
Ziomus
03-08-2020 18:13
Serwer jest ok tylko za dużo jest mikropłatności, rangi itd. zostały zrobione tak aby jak najwięcej wyciągnąć kasy od ludzi. Chat na serwerze jest bardzo niezadbany i chaotyczny.
Najk
27-06-2020 20:34
Mimo błędów i kontrowersyjnych sytuacji, serwer jest dobry. Jeżeli chcesz możesz po prostu grać i cieszyć się trybami albo poznać parę twarzy i razem ze znajomymi pograć (jeżeli nie masz własnych, oczywiście ;D). 9/10
OuDeR
26-06-2020 21:42
Ja chce tylko powiedziec ze boje sie shizo
_Shizouh
21-06-2020 20:43
Aby wejść na serwer musisz dołączyć z wolną nazwą (nick), użyć komendy /rejestruj (hasło) (hasło) ew. dodać kod PIN lub e-mail co zalecam.
IP to - GC2.PL
DasMeAyy
21-06-2020 13:34
Jak się dostać na ten wspaniały SERWER????????
_Shizouh
21-06-2020 01:02
Postanowiłem również się tu wypowiedzieć, zacznę więc może od początku:

Po pierwsze: Zdziwiła mnie i mocno uderzyła w oczy ilość fałszywych informacji na temat serwera w niektórych z poniższych komentarzy. Pełno oskarżeń, które nijak mają się do rzeczywistości, brak racjonalnych argumentów.
"Admini straszne olewają sprawę i przychodzą zazwyczaj tylko przez zgłoszenia". Nie zgodzę się, kadra składa się z osób, które aktywnie uczestniczą w życiu serwera. Dawno spotkała mnie sytuacja, aby na trybie nie znajdował się żaden członek administracji.
Wręcz przeciwnie - często jest ich więcej niż jeden, ba, po kilku w tym samym momencie.
Należy też jednak pamiętać, że członkowie administracji nie są robotami, również mają życie prywatne, swoje "sprawy". W tym momencie ponownie wyrażam brak zgody z poniższym komentarzem - administracja spędza wiele swojego prywatnego czasu na serwerze, w celu uzyskania oraz utrzymania jak najlepszej atmosfery na trybach - tak aby to Wam - graczom, miło spędzało się tu czas.

P2W? Nic takiego - na trybach, możliwe są do kupna lepsze przedmioty za talony - które są walutą możliwą do uzyskania tylko i wyłącznie przez granie na serwerze czy udział w evencie. Pomijając talony - w sklepiku (w zależności od trybu) możliwe do kupna dzięki tokenom są w ogromnej większości przedmioty kosmetyczne, takie jak: Kolory, formaty, tytuły czy też cząsteczki. Według mnie posiadanie np. niebieskiego nicku nie wpływa na przychody czy korzyści z rozgrywki... Warto również zaznaczyć, że kupowane rangi (sVIP oraz VIP) otrzymujecie NA ZAWSZE na danym trybie. Na wielu serwerach płaci się tą samą, ba, wyższą cenę za np. miesiąc.
Będąc graczem bez rangi, możesz osiągnąć tyle samo, wręcz więcej niż gracz posiadający rangę, nie widzę przeszkód.

W odpowiedzi do komentarza użytkownika "login102938475" - ...
Nic się nie zmieniło? Nowe edycje trybów, nad którymi administracja ciężko pracuje aby wyszły jak najlepiej? Urozmaicanie gry wszelakimi dodatkami? Odświeżenie "wyglądu" trybów?
Pragnę zaznaczyć, że opinia o każdej rzeczy jest personalna, dla Ciebie może być nudna, a dla kogoś innego bardzo zajmująca. Być może MineBlock to "nie Twój" tryb, nie skreślaj więc go w oczach innych graczy.

"Administracja ma ten serwer gdzieś"
Ponownie - nie. Wręcz antagonistycznie, każdy członek administracji poświęca swój własny czas na serwerze i nie jest to "kilka minut" lecz najczęściej kilka godzin dziennie, "ogarnianie" forum, skarg, propozycji...

Nowe edycje nad którymi tak solidnie pracuje administracja? Czy to na poważnie nic nie znaczy? Creative, SkyBlock, MineBlock, SeaBlock, LavaBlock - każdy z nich wymaga czasu i zaangażowania aby wyjść tak jak wyszedł - czyli dobrze. Trwają prace nad trybem PvP, potem kolej na classic'a oraz na pozostałe tryby czekające na odświeżenie. Czy to na prawdę nic?
Okienka do bezpiecznego trade'owania zawitały na LavaBlock'u i wkrótce pojawią się na innych trybach.

Jeśli masz jakieś propozycje do trybu - złóż je na forum. Póki co wyraziłeś krytykę, pustą, nie pomagającą w ulepszaniu trybu, pomijając fakt, że rzeczy o których napisałeś, są zwykłym nieporozumieniem.

Cóż, chyba zdążyłem przestawić swoje stanowisko w tym temacie, dziękuję za uwagę. 🥀
piter909
18-06-2020 14:54
Nasz serwer nie jest pay2win. Wy chyba nie graliście na innych serwerach - tam jest łamana EULA po całości. Rzeczy w naszym sklepiku są głównie kosmetyczne, a rzeczy wspomagające są albo do kupienia "dla wszystkich" (eventy), albo za talony które można zdobyć tylko w grze. Za tokeny można kupić tylko tytuły, kolorki, cząsteczki i tym podobne rzeczy. Szkoda, że przychodzą się tu wypowiadać osoby tylko chcące wyżyć się/oszkalować sieć bo dostały np. bana za cheaty lub oszustwa. Oczywiście opini tych 400 innych graczy online którzy grają u nas non stop nie usłyszycie, bo nie widzą sensu pisać opinii o serwerze. Dopiero, gdy ktoś dostanie bana z jakiegoś powodu, przychodzi tu i pisze same najgorsze rzeczy.. Typowe. Powtórzę raz jeszcze - najlepiej jest wejść na serwer i pograć trochę zamiast czytać tego typu opinie które często nie mają dużo wspólnego z prawdą.
PolandPL_2019
15-06-2020 18:28
Gram na serwerze 1,5 roku z 2 miesięczną przerwą. I powiem tak. Serwer jest nastawiony na kasę. Chcesz mieć fajne itemy na wyciągnięcie ręki? Komendy, kolory, słowem wszystko co najlepsze? komendę afk? Zapłać, zapłać i zapłać. Nie wydałem na ten serwer ani grosza, i może i mam bogate itemy, ale to zasługa długiego czasu grania. Masz rangę svip? Masz wszystko na wyciągnięcie ręki. Administracja rzadko się pojawia, moje zgłoszenie dotyczące kradzieży $ sprzed pół roku dalej nie zostało sprawdzone (dotyczące gracza Benzik(chyba, nie pamiętam bo to dawno było)). Regulamin strasznie losowy, punkt w którym można dostać ban lub mute za rzeczy nieopisane w regulaminie to po prostu śmiech na sali. Jak już, to zróbcie porządny regulamin. Taka wielka sieć serwerów, a nawet porządnego regulaminu nie mają... Zresztą komiczne jest też to że można zostać zmutowanym za napisanie słów, które normalnie nie mają złych znaczeń, więc ten serwer to jakiś wyjątek nad wyjątki. Przykład? Słowo " konfident". Przecie nie oznacza nic złego, a za nazwanie kogoś konfidentem, gdyż ten gracz fałszywie wmawiał administracji że rzekomo "obrażam" dostałem mute na 6 godzin. 6 GODZIN! Ludzie gdzie logika? Serwer mający duży potencjał, do poprawy 3/4 rzeczy, do zbalansowania, i do uzupełnienia. Proszę mnie nie krytykować, gram tu na tyle długo że mam prawo wypowiedzieć swoją opinię
Wikulaiki
15-06-2020 18:08
Jako osoba grająca na gc2 od 3-4 lat, jedynie na mineblocku (czasami grałam na innych trybach, ale to tylko tak o, kiedy mi się nudziło), z czego do połowy 2019 roku nie miałam vipa, i nie przeszkadzało mi to, szczerze powiem. Jeśli jest się ogarniętym człekiem, nie trzeba mieć wysokiej rangi. Trzy razy oszukana, raz okradnięta i z 12 zaufanymi 'apostołami' na grocie oraz jednym dodanym członkiem jest przyjemnie, jedynie admini strasznie olewają sprawę i przychodzą zazwyczaj tylko przez zgłoszenia.
piter909
12-06-2020 20:34
90% tego, co napisałeś ma się nijak do rzeczywistości - większość to stek bzdur i kłamastwa, które najwidoczniej miały oszkalować sieć. Nie polecam oceniać serwera po tego typu komentarzach, najlepiej jest się przekonać samemu jak wygląda rzeczywistość wchodząc na serwer.
piter909
06-06-2020 10:24
My nie nabijamy głosów (w przeciwieństwie do całej reszty serwerów). Sprawdź nasz discord i nasze tryby, wszystkie głosy to zasługa tylko i wyłącznie naszych graczy. Niestety, inne serwery nie organizują nic (prześledziłem ich media), mają głosy bez żadnego źródła, a co za tym idzie są praktycznie na pewno nabite botami/zmiennymi adresami przez ich administracje. Nie raz mają po 400 głosów w 1 dzień mając max 100 graczy online. Trzymam kciuki, że ktoś z tej listy kiedyś coś z tym zrobi bo żal na to patrzeć, jak jakieś multikonta nas oskarżają o takie rzeczy (gracz SchoxieMC nigdy u nas nie grał). Na naszym serwerze nie trzeba mieć premium. Aby grać wystarczy wejść jakimś nickiem, który nie jest zarejestrowany.
wyntylstchu
04-06-2020 17:54
ej trzeba miec minecrafta premium czy nie
SchoxieMC
27-05-2020 23:06
Straszne nudy, nic się nie dzieje, gra jest bardzo monotonna... Jak na pierwsze miejsce spodziewałem się czegoś lepszego. Czyżby nabijane głosy? ;D
KubsonGamer251
20-05-2020 11:04
Bany są za cheaty lub łamanie regulaminu :)
MXLK
20-05-2020 10:30
Właścicielka zmywarka, bany za nic. EsqL jak to czytasz to wiedz, że jesteś na szczurasku ddos.party.
Rymek123
14-05-2020 22:09
Jak się zalogować plz pomóżcie
akriuk21
30-04-2020 13:57
Jak się zalogować na serwer?
Ravenna
29-04-2020 19:12
Jak się zalogować na serwer?
łysiapalmaXD
17-04-2020 17:55
umm.. serwer kocham z całego serca lecz mogę się zgodzić z niektórymi co do administracji. pozdrawiam Mańka i maleńkom <3 <3
ksawa2087
12-04-2020 17:57
jak dołonczyć do serwera
eluwa
21-03-2020 18:37
bana? XD nawet nigdy jakiejś strasznej kary nie miałem xd
sory ale to jest prawda
Czy właściciele nie dawali talonów za głosy? Dawali.
A całego zachowania administracji już nie bede przytaczać.
no beka beka
Ps to tylko moja opinia której nie powinieneś krytykować.
eluwa
17-03-2020 15:09
Większość administracji jest po prostu śmieszna. Chociaż nie ma co tu winić administracji, która się podporządkowuje. Najgorsza jest właścicielka.
Ja rozumiem, jest regulamin, do którego się trzeba stosować. Ale karanie za rzeczy, o których nie ma ani słowa w regulaminie? Przesada. Jak już chcecie karać ludzi, to wprowadźcie porządny regulamin, bo punkt, że admin może ukarać za co chce jest kompletnie nie na miejscu. Oczywiście kupowanie głosów od graczy za globalną walutę też jest złe. Już wiadomo, dlaczego tyle osób już tam nie gra, po prostu właścicielka zachowuje się karygodnie imo. Pozdrawiam serdecznie buziaki
Dmoch
13-03-2020 09:39
Jak zrobić hasło bo nie mogę dołączyć grać w bedwars
RobotnikZWołsami
12-03-2020 12:12
Gracze wspaniali, ale administracja nic nie robi i jest w 90% do zmiany. Polecam Mineblock!
Brat Stali pawelek
10-03-2020 11:38
Serwer z historią. Moim zdaniem jest klimat. Ludzie są dosyć przyjaźni (oczywiście są wyjątki: rosewater) a administracja tępi patole :P
nokuzdiethebest
09-03-2020 18:26
10/10 wowowowowo
opaj1
08-03-2020 10:39
Polecam najlepszy serwer swiata 10/10
Polskakatana
05-02-2020 15:28
Polecam 10/10
PogromcaNorberta
05-02-2020 15:27
Serwer 10/10 lecz strasznie tam dużo osób które liżą dupe moderacji :) pozdrawiam czatownika crynio
Głosy

378

Ten serwer należy do Ciebie?

Adres serwera to gc2.pl. Użyj adresu serwera, aby dołączyć do gry.

Uruchom grę Minecraft i wybierz odpowiednią wersję dla tego serwera, następnie kliknij przycisk "Tryb wielosobowy". Następnie kliknij przycisk "Dodaj serwer", w polu "Adres serwera" wprowadź "gc2.pl" i kliknij przycisk "Gotowe". Gdy ukaże się status serwera wystarczy kliknąć dwukrotnie lub wybrać go i kliknąć przycisk "Dołącz".

Typy serwerów Minecraft

Wersje serwerów Minecraft